ONLINE FOTOĞRAF PROJESİ DEĞERLENDİRME

Fotoğraf Proje Değerlendirmesi

Online Fotoğraf Proje Değerlendirme atölyesi, hali hazırda üzerinde çalıştığınız, fotoğrafların çekimini tamamladığınız projeniz için bir değerlendirme eğitimidir. Bu online eğitim, bir fotoğraf projesi yapmak isteyen ve bu konuda profesyonel bir rehberlik ve yönlendirme isteyen kişiler içindir.

Neler öğreneceksiniz

Sizinle yapacağımız 2 saatlik değerlendirme seminerinden önce (yaklaşık 2 hafta öncesinden) bana göndereceğiniz, en fazla 100 adet proje fotoğrafınızı değerlendireceğim, notlarımı alacağım ve bu 100 adet fotoğrafı 20-30 adet fotoğrafa indireceğim. Bu değerlendirme sonrasında, sizinle kararlaştıracağımız bir gün/saat’te, Skype üzerinden, size notlarımı aktaracağım. Hangi fotoğrafı, ne amaçla seçtiğimi, fotoğrafların hangi sıralamada kullanılması gerektiğini paylaşacağım. Ayrıca, hikayede eksiklik yaratan fotoğraf olup olmadığı, fotoğrafların hangi tarzda işlenmesi gibi diğer teknik konularda da sizi bilgilendiriyor olacağım.

Sonuç olarak, hem foto-projenizin en güçlü fotoğraflarınız ile en etkili şekilde son halini alması hem de bu sürecin bir fotoğraf projesinde neden önemli olduğu konusunda yeni bilgiler edinmiş olacaksınız.

Fotoğraf Proje Değerlendirmesi
Fotoğraf Proje Değerlendirmesi - Neden bu eğitimi almalısınız

    PORTFOLIO

    STORIES

    WORKSHOPS/COURSES

    MOTION

    ABOUT

    Curated content, mailed monthy.

    Subscribe to my newsletter and don’t miss new articles, upcoming photography workshops and learning materials.

    © 2021 Enis Yücel Photography. All rights reserved. The material on this site may not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Enis Yücel. 

    PORTFOLYO

    FOTO-HİKAYELER

    WORKSHOPS/COURSES

    MOTION

    HAKKINDA

    Eposta üyeliği

    Abone olarak, yeni fotoğraf turlarından, fotoğraf ile ilgili e-kitap, video gibi eğitim materyallerinden anında haberdar olabilirsiniz.

    © 2020 Enis Yücel Photography. Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan yazılı ve görseller materyallerın tüm telif hakları Enis Yücel’e aittir. Bu materyallerin yazılı izin alınmaksızın kullanılması, kopyalanması, dağıtılması, dijital ya da baskı olarak saklanması ve diğer tüm kullanımları kanun dışıdır.

    E-Bülten Üyeliği

    E-Bültene abone olarak, yeni fotoğraf turlarından, fotoğraf ile ilgili e-kitap, video gibi eğitim materyallerinden anında haberdar olabilirsiniz.