Istanbul Photo Tours, Photography Tours, Photography Workshops, Turkey, Street Photography
ONLINE FOTOĞRAF PROJESİ DEĞERLENDİRME

Fotoğraf Proje Değerlendirmesi

Online Fotoğraf Proje Değerlendirme atölyesi, hali hazırda üzerinde çalıştığınız, fotoğrafların çekimini tamamladığınız projeniz için bir değerlendirme eğitimidir. Bu online eğitim, bir fotoğraf projesi yapmak isteyen ve bu konuda profesyonel bir rehberlik ve yönlendirme isteyen kişiler içindir.

Neler öğreneceksiniz

Sizinle yapacağımız 2 saatlik değerlendirme seminerinden önce (yaklaşık 2 hafta öncesinden) bana göndereceğiniz, en fazla 100 adet proje fotoğrafınızı değerlendireceğim, notlarımı alacağım ve bu 100 adet fotoğrafı 20-30 adet fotoğrafa indireceğim. Bu değerlendirme sonrasında, sizinle kararlaştıracağımız bir gün/saat’te, Skype üzerinden, size notlarımı aktaracağım. Hangi fotoğrafı, ne amaçla seçtiğimi, fotoğrafların hangi sıralamada kullanılması gerektiğini paylaşacağım. Ayrıca, hikayede eksiklik yaratan fotoğraf olup olmadığı, fotoğrafların hangi tarzda işlenmesi gibi diğer teknik konularda da sizi bilgilendiriyor olacağım.

Sonuç olarak, hem foto-projenizin en güçlü fotoğraflarınız ile en etkili şekilde son halini alması hem de bu sürecin bir fotoğraf projesinde neden önemli olduğu konusunda yeni bilgiler edinmiş olacaksınız.

Fotoğraf Proje Değerlendirmesi
Fotoğraf Proje Değerlendirmesi - Neden bu eğitimi almalısınız

Proje değerlendirme süreci

En fazla 100 fotoğraflık bir proje çalışması için geçerlidir. The end result will be a main edit of this work that will be ideal for your portfolio, project or gallery show. After I have done the edit, we’ll have a 2 hours Skype meeting where I will take you through the edit as well as explaining the reasons why I chose those images and the order presented. This will not only showcase your very best images, but it will also show your work as a story teller.

Fotoğraf Proje Değerlendirmesi’ne Katılmak için Neler Gerekli

  • Problemsiz bir İnternet erişimi
  • Zoom veya Skype uygulaması (Ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirilebilir.)
  • Dijital Fotoğraflarınız (Uzun Kenarı en az 1024 px olmak kaydıyla önceden gönderilecek)
  • Web kamerası (Tercihe bağlı.)

Workshop ücreti ne kadardır?

  • Fotoğraf Proje Değerlendirme ücreti 1500 TL’dir.
  • En fazla 100 fotoğraflık bir proje çalışması için geçerlidir
  • Seans süresi yaklaşık olarak 2 saattir.
  • Seanslar Zoom / Skype üzerinden Türkçe olarak yapılmaktadır.
Ayrıca isterseniz bu eğitimi arkadaşınıza hediye de edebilirsiniz.

PORTFOLIO

STORIES

WORKSHOPS/TOURS

MOTION

ABOUT

Curated content, mailed monthy.

Subscribe to my newsletter and don’t miss new articles, upcoming photography workshops and learning materials.

© 2021 Enis Yücel Photography. All rights reserved. The material on this site may not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Enis Yücel. 

PORTFÖY

FOTO-HİKAYELER

ATÖLYE / KURSLAR

MOTION

HAKKINDA

SİZİN İÇİN SEÇİLMİŞ İLGİNÇ KONULAR POSTA KUTUNUZA GELSİN

E-Bültene abone olarak, yeni fotoğraf turlarından, fotoğraf ile ilgili e-kitap, video gibi eğitim materyallerinden anında haberdar olabilirsiniz.

© 2022 Enis Yücel Photography. Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan yazılı ve görseller materyallerın tüm telif hakları Enis Yücel’e aittir. Bu materyallerin yazılı izin alınmaksızın kullanılması, kopyalanması, dağıtılması, dijital ya da baskı olarak saklanması ve diğer tüm kullanımları kanun dışıdır.