Istanbul Photo Tours, Photography Tours, Photography Workshops, Turkey, Street Photography

Foto Röportaj / Foto Hikaye

2012/13 sezonundan bu yana, »opera dolmuş« minibüsü, Komische Oper Berlin'den şarkıcıları ve müzisyenleri, şehir bölgelerindeki enstitülere düzenli ziyaretler için götürüyor.

Enis Yücel
Çocuklar için 'Opera Dolmuş'
Çocuklar için 'Opera Dolmuş' © Enis Yücel

2012/13 sezonundan bu yana, »opera dolmuş« minibüsü, Komische Oper Berlin’den şarkıcıları ve müzisyenleri, şehir bölgelerindeki enstitülere düzenli ziyaretler için götürüyor. 500 yıllık operatik tarih boyunca yoğunlaştırılmış, oyunculuk ve müzik temelli bir yolculuğu yerel olarak sunmak için her türden kültürel geçmişe sahip sakinlerin yüksek bir yüzdesi. Bu projeyi tamamlamak için 2014 yılında “çocuklar için opera dolmuş” kurulmuştur. Program, özellikle gençliğe izleyici kitlesine (ve bir miktar da ailelerine) hitap etmektedir. Okullarda, aile kantinlerinde ve kafelerinde, kültürlerarası aile merkezlerinde gerçekleştirilir.

PORTFOLIO

STORIES

WORKSHOPS/TOURS

MOTION

ABOUT

Curated content, mailed monthy.

Subscribe to my newsletter and don’t miss new articles, upcoming photography workshops and learning materials.

© 2021 Enis Yücel Photography. All rights reserved. The material on this site may not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Enis Yücel. 

PORTFÖY

FOTO-HİKAYELER

ATÖLYE / KURSLAR

MOTION

HAKKINDA

SİZİN İÇİN SEÇİLMİŞ İLGİNÇ KONULAR POSTA KUTUNUZA GELSİN

E-Bültene abone olarak, yeni fotoğraf turlarından, fotoğraf ile ilgili e-kitap, video gibi eğitim materyallerinden anında haberdar olabilirsiniz.

© 2022 Enis Yücel Photography. Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan yazılı ve görseller materyallerın tüm telif hakları Enis Yücel’e aittir. Bu materyallerin yazılı izin alınmaksızın kullanılması, kopyalanması, dağıtılması, dijital ya da baskı olarak saklanması ve diğer tüm kullanımları kanun dışıdır.