FOTOĞRAF TURLARI & WORKSHOPLAR

İstanbul Fotoğraf Turu

Sokak Fotoğrafçılığı

İstanbul… Şair ile arkeoloğun, diplomat ile tüccarın, prenses ile sıradan bir denizcinin, doğulu ile batılının benzer bir hayranlıkla çığlık attığı evrensel bir güzelliktir. Bütün dünya, bu şehrin yeryüzündeki en harikulade yer olduğunu düşünür. Fotoğrafseverler için bir fotoğrafçı tarafından tasarlanmıştır.

ONLINE EĞİTİM ve WORKSHOPLAR

Portfolyo Değerlendirme

Mentorluk

Fotoğraflarınız hakkında tarafsız, yapıcı ve size yol gösterici portfolyo değerlendirmesi isteyenler için…
 

Foto-Proje Mentorluğu

Mentorluk

Halihazırda üzerinde çalıştığınız, fotoğrafların çekimini tamamladığınız projeniz için …

Portfolyo Değerlendirme

MENTORING

Fotoğraflarınız hakkında tarafsız, yapıcı ve size yol gösterici portfolyo değerlendirmesi isteyenler için 

Foto-Proje Mentorluğu

MENTORING

Kişisel fotoğraf projeniz için fotoğrafların değerlendirilmesi, fotoğrafların seçimi ve ne şekilde sunum yapılacağına dair 2 saatlik online seminer.

PORTFOLIO

STORIES

WORKSHOPS/COURSES

MOTION

ABOUT

© 2020 Enis Yücel Photography. All rights reserved. The material on this site may not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Enis Yücel. 

PORTFOLYO

FOTO-HİKAYELER

WORKSHOPS/COURSES

MOTION

HAKKINDA

© 2020 Enis Yücel Photography. Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan yazılı ve görseller materyallerın tüm telif hakları Enis Yücel’e aittir. Bu materyallerin yazılı izin alınmaksızın kullanılması, kopyalanması, dağıtılması, dijital ya da baskı olarak saklanması ve diğer tüm kullanımları kanun dışıdır.

E-Bülten Üyeliği

E-Bültene abone olarak, yeni fotoğraf turlarından, fotoğraf ile ilgili e-kitap, video gibi eğitim materyallerinden anında haberdar olabilirsiniz.