online portfolio review class

Fotoğraf Portfolyo Değerlendirme

Online Eğitim

İnsanın kendi çektiği fotoğrafları objektif/tarafsız olarak değerlendirebilmesi genellikle zor bir süreçtir ve bu süreç kendi fotoğraf beceriniz konusunda aklınızda belirsizlikler ortaya çıkartabilir. Bu durum da, gayet huzur kaçırıcı bir his oluşturacaktır. Bunun yanısıra, fotoğraflarınızın güçlü ve zayıf yönlerini tespit etmek ve de bu zayıf yönlerin nasıl geliştirilebileceğini bilmek bu konuda deneyimli diğer fotoğrafçıların fikirlerine başvurmak size fayda sağlayacaktır.

Online Fotoğraf Portfolyo Değerlendirmesi, bu amaçla hazırladığım ve Skype üzerinden gerçekleştirilen 1 saatlik bir portfolyo/fotoğraf değerlendirmesidir. Bu 1 saatlik süre; fotoğrafçılığınızı geliştirmek için size yapıcı eleştiriler ve geri bildirimlerde bulunacağım ve yalnızca sizinle yapacağımız karşılıklı değerlendirmenin süresidir. Daha öncesinde, fotoğraflarınızı detaylıca inceleyip, her fotoğraf hakkında alacağım notları bu görüşmede sizinle paylaşıyor olacağım.

Online Portofolio Review Class
Online Photo Portfolio Review

Sosyal Uyum'un bir unsuru olarak Katılımcı Fotoğraf programında mülteciler / © Enis Yücel

Fotoğraf Portfolyo Değerlendirmesi Süreci

Öncelikle, daha önceden kendi tercihleriniz sonucu seçmiş olduğunuz fotoğraf çalışmalarını bana gönderdikten sonra, bu çalışmalarınızı detaylıca inceleyip, her fotoğraf hakkında çeşitli notlar alıyor olacağım. Bu almış olduğum notları daha sonra, sizinle yapacağımız Skype görüşmesinde sizinle paylaşacağım ve üzerinde tartışacağız.

NE TÜR BİR FAYDA ELDE EDECEKSİNİZ