FOTOĞRAF PROJE DEĞERLENDİRME - ONLINE

Edit & Sequencing / Eğitim

Online Fotoğraf Proje Değerlendirme atölyesi, halihazırda üzerinde çalıştığınız, fotoğrafların çekimini tamamladığınız projeniz için bir değerlendirme eğitimidir.

Sizinle yapacağımız 2 saatlik değerlendirme seminerinden önce (yaklaşık 2 hafta öncesinden) bana göndereceğiniz, en fazla 100 adet proje fotoğrafınızı değerlendireceğim, notlarımı alacağım ve bu 100 adet fotoğrafı 20-30 adet fotoğrafa indireceğim.

Bu değerlendirme sonrasında, sizinle kararlaştıracağımız bir gün/saat’te, Skype üzerinden, size notlarımı aktaracağım. Hangi fotoğrafı, ne amaçla seçtiğimi, fotoğrafların hangi sıralamada kullanılması gerektiğini paylaşacağım. Ayrıca, hikayede eksiklik yaratan fotoğraf olup olmadığı, fotoğrafların hangi tarzda işlenmesi gibi diğer teknik konularda da sizi bilgilendiriyor olacağım. Sonuç olarak, hem foto-projenizin en güçlü fotoğraflarınız ile en etkili şekilde son halini alması hem de bu sürecin bir fotoğraf projesinde neden önemli olduğu konusunda yeni bilgiler edinmiş olacaksınız.

BU EĞİTİM İÇİN NELER GEREKLİ

– Problemsiz bir İnternet erişimi
– Skype hesabı (skype.com’dan ücretsiz olarak edinebilirsiniz.)
– Dijital Fotoğraflarını (Uzun Kenarı en az 1024 px olmak kaydıyla önceden gönderilecek)
– Web kamerası (Tercihe bağlı.)

KATERINEPOLADJAN 1141 17 09 EY 532 2 Istanbul Photography Tours

Katerina Poladjan / © Enis Yücel

ÜCRET / ₺500

Learning to Walk Over Again 27 Istanbul Photography Tours
Learning to Walk Over Again 26 Istanbul Photography Tours

İzlerin Peşinde, Derviş Devam Ediyor porjesinden

© Enis Yücel

PORTFOLIO

STORIES

WORKSHOPS/COURSES

MOTION

ABOUT

© 2020 Enis Yücel Photography. All rights reserved. The material on this site may not be reproduced, distributed, transmitted, cached or otherwise used, except with prior written permission of Enis Yücel. 

PORTFOLYO

FOTO-HİKAYELER

WORKSHOPS/COURSES

MOTION

HAKKINDA

© 2020 Enis Yücel Photography. Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan yazılı ve görseller materyallerın tüm telif hakları Enis Yücel’e aittir. Bu materyallerin yazılı izin alınmaksızın kullanılması, kopyalanması, dağıtılması, dijital ya da baskı olarak saklanması ve diğer tüm kullanımları kanun dışıdır.

E-Bülten Üyeliği

E-Bültene abone olarak, yeni fotoğraf turlarından, fotoğraf ile ilgili e-kitap, video gibi eğitim materyallerinden anında haberdar olabilirsiniz.